Herci

Taylor Lautner

25. října 2012 v 18:00 | kikinushka-pushinka
Taylor Lautner se narodil 11. února 1992 v Grand Rapids, Michigan, USA ve znamení Vodnáře. Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích.Kromě karate má rád i fotbal a baseball.V těle talentovaného Taylora koluje indiánská krev a dokonce umí i dobře zpívat.
Ačkoli miloval karate, už vsedmi letech okusil hranía to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Díky jim za to :-) Od té doby začal dostávat různé menší roličky.Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.
První větší úspěch přišel v roce 2005, kdy 13-letý Taylor dostal roli ve filmuDOBRODRUŽSTVÍ ŽRALOČÁKA A LÁVOVKY. V témže roce účinkoval ve filmuDVANÁCT DO TUCTU 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesl film STMÍVÁNÍ(2008). A protože je to čtyřdílná sága, tak se na Taylora můžeme těšit i v dalších pokračováních.
 
 

Reklama